Zobrazit všechny aktuality

Certifikáty

Certifikace portálů probíhá velmi jednoduše. Každý člen, který splní podmínky pro vstup do APHN získá dvě certifikace. Potvrzení o členství v klubu úspěšných portálů hromadného nakupování a pečeť Garance spokojených zákazníků. Společným cílem asociace je, aby zákazník při nákupu věděl, že s portály, které jsou certifikované asociací neudělá chybu při nákupu a má garantovánu kvalitu služeb, jež jsou slevovým portálem nabízeny.

Certifikát Člen asociace portálů hromadného nakupování potvrzuje, že člen dodržuje kodex a základní principy myšlenky hromadného nakupování a splňuje základní a velmi podstatné parametry, které znamenají pro zákazníka bezpečný nákup.

Certifikát Garance spokojených zákazníků potvrzuje, že tento portál hromadného nakupování splňuje veškeré parametry, které garantují zákazníkovi kvalitu služeb uvedenou na voucherech. Zároveň portál garantuje vrácení peněz v případě, že služba, zážitek, nebo produkt nesplní bezezbytku slíbenou kvalitu, která je popsána na voucheru pro zákazníka.

certifikáty